Facet5 ułatwia rozwój najcenniejszych umiejętności w biznesie – poznaj ten system – weź udział w konferencji w dniu 23.10.2017.

Dobre relacje  to dobre transakcje!

Konferencja Facet5

„Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier, czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem”.  John Rockefeller

Od czasu, kiedy Rockefeller wygłosił tę słynną sentencję niewiele się zmieniło – budowanie dobrych relacji międzyludzkich i skuteczna komunikacja językowa to wciąż najcenniejsze umiejętności w biznesie.  Na całym świecie poszukuje się ludzi, którzy posiadają te umiejętności. Obecnie nazywamy ich Talentami.

– Czy znasz jakąś szkołę biznesową, która w swoim programie ma przedmiot pt.: „rozwój umiejętności postępowania z różnego typu ludźmi” lub  „rozwój umiejętności budowania dobrych relacji interpersonalnych”?

– Dlaczego skutecznie nie rozwija się w szkołach tych cennych umiejętności?

Może dlatego, że jest to dość trudne i bardzo indywidualne, Jesteśmy przecież bardzo różni i każdy z nas oczekuje czegoś innego.

Najpierw trzeba dobrze zrozumieć tę drugą osobę, aby wybrać skuteczną i trafną strategię budowania z nią dobrych relacji. Natura ludzka jest bardzo złożona, każdy z nas jest inny, ma inne oczekiwania i potrzeby – na każdego działają też inne słowa, argumenty i zachęty.

– Jak Ty możesz rozwijać u pracowników umiejętności budowania dobrych relacji i skutecznego komunikowania się z innymi ludźmi?

Ułatwi Ci to system Facet5.

Facet5 dostarcza informacji oraz raportów, które wzmacniają relacje interpersonalne i ułatwiają komunikację językową pomiędzy ludźmi.  

A przecież dobre relacje oznaczają dobre transakcje.

Ludzie to filary sukcesu każdej firmy

„Cztery podstawowe elementy marketingu usług to: ludzie, ludzie, ludzie i jeszcze raz  ludzie” – Richard Dow.

Ludzie są najważniejszym „kołem zamachowym” każdej firmy – więc warto jest  jak najlepiej wykorzystywać i ciągle rozwijać ich potencjał.

Facet5 ułatwia Zarządzanie Talentami

 • Jakich ludzi potrzebuje firma, dla której pracujesz?
 • Jak szybko i trafnie zidentyfikować właściwych ludzi?
 • Jak ich zatrzymać?
  • Jak ich rozwijać?
  • Jak nimi zarządzać?
  • Jak ich motywować?
  • Jak przewidywać ich możliwe zachowania i reakcje w sytuacjach trudnych?
  • W jaki sposób odpowiadać na ich indywidualne potrzeby?
  • Jak uczyć liderów indywidualnego traktowania współpracowników?

W znajdowaniu trafnych odpowiedzi na powyższe pytania pomagają raporty Facet5. Facet5 został opracowany dla menedżerów, aby ułatwić im zarządzanie ludźmi i rozwijać ich umiejętności budowania owocnych relacji biznesowych.

Facet5 stosuje psychologię pozytywną – czyli odkrywa to, co jest w nas najlepsze

„Moim najlepszym przyjacielem jest ten, kto pozwala mi wydobyć to, co we mnie najlepsze”. Henry Ford.

 

Na podstawie wyników kwestionariusza badania osobowości zawodowej Facet5 szybko określisz jakie są silne strony, ryzyka, wyzwania i frustracje każdej osoby i relacji, które buduje ona z innymi ludźmi.  Raporty i narzędzia Facet5 dostarczą Ci wielu wskazówek na temat rozwoju umiejętności postępowania z innymi ludźmi – ułatwią budowanie relacji w oparciu o to, co jest w nas najlepsze i co jest dla nas najważniejsze.

Facet5 ułatwia patrzenie na świat z perspektywy innej osoby

„Jeśli istnieje jakiś sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania czyjegoś punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak ze swojej własnej”. Henry Ford.

– Ilu Twoich współpracowników potrafi to skutecznie robić?

Każdy z nas dostrzega w pierwszej kolejności to, co jest mu znane. Często dzieje się tak, że jeśli ktoś „uderzy w jakąś znaną nam strunę” – szybko projektujemy sobie wizerunek tej osoby, który tak naprawdę niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Często nasze oczekiwania wobec tej osoby są zupełnie nierealne, często też stosujemy niewłaściwe metody przekonywania i komunikowania się z tą osobą.

 • Jak można tego unikać?
 • Jak rozwijać umiejętności postępowania z różnego typu ludźmi?
 • Jak znaleźć, zatrudnić i zatrzymać w firmie właściwych ludzi?

Na wszystkie zadane powyżej pytania znajdziesz odpowiedź podczas konferencji Facet5, którą organizujemy z okazji jubileuszu Facet5 w Polsce.

Poznaj Facet5 – weź udział w konferencji organizowanej z okazji X-lecia systemu Facet5 w Polsce 

Zapraszamy na Konferencję: „W kręgu Facet5 – Magia Rozwoju Talentów. Jak znaleźć i zatrzymać w firmie właściwych ludzi?”, którą organizujemy w Warszawie w dniu 23.10.2017 (kliknij w ten link, aby przejść na stronę informującą o tej konferencji).

Facet5 - Fakty

 

System Facet5 od 25 lat z sukcesem wspiera zarządzanie ludźmi w firmach na całym świecie. W 2016 roku otrzymał od BPS oceny doskonałe za rzetelność, wiarygodność oraz akceptowalność wyników.

Konferencję prowadzić będą twórcy systemu Facet5

23 października, 2017 roku po raz pierwszy gościmy w Warszawie Normana Buckley, Rebekah Williams oraz Granta Gemmell – twórców systemu Facet5.

www.facet5.com.pl

Będą oni głównymi mówcami oraz facylitatorami podczas tej konferencji.

To wydarzenie będzie wyjątkową okazją do zdobycia wiedzy na temat  psychologii pracy od jednych z najbardziej doświadczonych światowej klasy specjalistów w tej dziedzinie.

Facet5 Produkty

Korzyści wynikające z udziału w tej konferencji

Przed konferencją:

 • Uczestnicy będą mieli możliwość anonimowego wypełnienia kwestionariuszy Facet5 oraz otrzymania analizy swoich talentów zidentyfikowanych na podstawie udzielonych przez nich odpowiedzi.

Podczas konferencji:

 • Zaprezentujemy narzędzia Facet5 wspierające identyfikowanie i dalszy rozwój talentów.
 • Zaprezentujemy najnowsze globalne trendy i wyzwania w Zarządzaniu Talentami.
 • Pokażemy, jak Facet5 ułatwia budowanie skutecznych zespołów.
 • Pokażemy korzyści, jakie raporty Facet5 dają akredytowanym użytkownikom oraz ich Klientom.
 • Przeprowadzimy dyskusję na temat  polskiego charakteru narodowego oraz rozwoju umiejętności budowania relacji z naszymi zagranicznymi partnerami.
 • Pokażemy nowe narzędzie Facet5, które wspiera rozwój Super Umiejętności  komunikowania się z innymi ludźmi.
 •  Zaprezentujemy narzędzia SpotLight ułatwiające realizację projektów coachingu oraz budowanie samoświadomości.
 • Zaprezentujemy innowacyjną metodę badania umiejętności rozwiązywania problemów biznesowych. Poznasz najbardziej nowoczesne narzędzie on-line, które wymaga niewielkich nakładów, jest równie skuteczne jak Assessment Centre, a znacznie bardziej wygodne, obiektywne i szybkie!
 • Będziesz też mieć możliwość wylosowania atrakcyjnych nagród oraz skorzystania z promocji, które przygotowaliśmy z okazji 10-lecia Facet5 w Polsce.  

Gorąco zapraszam do przesyłania zgłoszeń poprzez stronę www.facet5.com.pl. i do zadawania mi pytań na temat Facet5: nina.sosinska@facet5.pl.

Facet5

 

Dołącz

Udostępnij swoim znajomym!