System Facet5

W dniu 23 października, 2017 zapraszamy na konferencję: 

W kręgu Facet5 – Magia Rozwoju Talentów  

Jest to pierwsza w Polsce okazja, aby spotkać osobiście twórców systemu Facet5 i podyskutować z nimi o roli psychologii w biznesie. Norman Buckley, Rebekah Willliams i Grant Gemmell przedstawią nowe narzędzia w systemie Facet5 oraz globalne trendy w zarządzaniu talentami.

Kogo zapraszamy na tę konferencję?

Na tę konferencję zapraszamy wszystkich praktyków (pracowników działów HR, konsultantów, coachów, mentorów), którzy interesują się psychologią pracy i zarządzaniem talentami pracowników.

Jeśli podejmujesz ważne decyzje i działania w zakresie identyfikowania i rozwoju talentów – poznaj Facet5 – system opracowany specjalnie dla biznesu.

Czym jest Facet5?

Zarządzanie talentami w Twoich rękachFacet5 to najbardziej wszechstronny, nowoczesny rzetelny i precyzyjny system pomiaru potencjału pracowników. Facet5 to pierwszy w Europie system dla biznesu, który został opracowany w oparciu o model Wielkiej Piątki oraz o psychologię pozytywną. System działa w pełni on-line, jest dostępny w 32 językach, posiada 42 grupy normatywne (w tym solidną normę polską), można z niego generować ponad 20 rodzajów raportów wspierających rozpoznawanie talentów oraz zarządzanie.

Konferencja Facet5 - Zarządzanie Talentami

BPS przyznało Facet5 w 2016 r. oceny doskonałe (pięć gwiazdek) na skalach:

 • wiarygodność;
 • rzetelność narzędzia;
 • wielkość próby badawczej;
 • akceptowalność wyników;
 • odpowiedniość komputerowo generowanych raportów;
 • wiarygodność konstrukcji.

Dlaczego Facet5?

Nie możesz zarządzać czymś, czego nie mierzysz.” Edwards Deming

Zarządzanie Talentami Facet5 został opracowany dla biznesu i wykorzystuje znane modele zarządzania. Raporty dostarczają menedżerom czytelnych wykresów, jasnych i konkretnych wskazówek dotyczących zarządzania, a także znaczących porównań i analiz.

Korzystanie z Facet5 jest proste i intuicyjne.  Facet5 jest dostępny na każdym komputerze, tablecie lub smartfonie, które mają zapewniony dostęp do internetu. Facet5 jest łatwy do zrozumienia i stosowania.

Facet5 stosuje czytelną i dającą wiele możliwości grafikę, która stwarza unikalne możliwości szybkiego porównywania ludzi pomiędzy sobą, określania ich talentów, analizowania efektywności zespołów oraz kultury organizacyjnej.

Facet5 ułatwia:

 • rekrutację i selekcję;
 • zarządzanie oraz podejmowanie trafnych decyzji personalnych;
 • rozwój umiejętności przywódczych;
 • komunikację interpersonalną i budowanie coraz lepszych relacji biznesowych (zajrzyj na www.facet5gps.com – możesz w prawym górnym rogu wybrać polską wersję tej strony);
 • coaching indywidualny i zespołowy;
 • budowanie porozumienia;
 • rozwiązywanie sytuacji trudnych i konfliktowych;
 • badanie oraz rozwój kompetencji przywódczych;
 • motywowanie oraz wywieranie wpływu;
 • zwiększanie efektywności zespołów.

Wyniki jednego kwestionariusza można wykorzystywać w wielu procesach rozwoju pracowników na każdym poziomie organizacji.

Do mierzenia tego, co jest w firmie najcenniejsze i co jest trudne do zmierzenia – warto jest używać najlepszej klasy narzędzi pomiaru.

Facet5 zaoszczędza użytkownikom i ich Klientom wiele czasu i pieniędzy.

Facet5 oszczędza czas

Inwestycja w zatrudnianie i rozwój pracowników to jedna z najważniejszych inwestycji w każdej firmie (klikając w ten link przejdziesz do aktykułu na ten temat).

Ile kosztuje korzystanie z Facet5?

Facet5 jest bardzo efektywnym kosztowo narzędziem. Wypełnienie kwestionariusza Facet5 zajmuje zaledwie kilkanaście minut – a na podstawie tych danych, jednym przyciskiem klawisza, można natychmiast generować każdy z ponad dwudziestu rodzajów raportów. Większość z tych raportów jest wliczona w cenę wygenerowania pełnego profilu Facet5. Użytkownicy nie płacą rocznych licencji, płacą jedynie za  generowanie raportów. Korzystanie z wielu funkcji, analiz, norm oraz wszystkich wersji językowych jest w Facet5 bezpłatne. Można wysyłać zaproszenia, wypełniać kwestionariusze i generować raporty w dowolnie wybranym języku. Cena raportów zależy od ich rodzaju oraz od wielkości zakupu. Na konferencji będzie możliwość skorzystania z wielu promocji, które przygotowaliśmy z okazji 10-lecia systemu Facet5 w Polsce.

Kto korzysta z Facet5?

Zarządzanie talentami - sukcesNie znasz jeszcze Facet5?  Hmmm… wielokrotnie mówiono nam, że Facet5 to jeden z najlepiej strzeżonych sekretów. Tylko kilka tysięcy osób zna ten sekret i posiada do niego klucze. Te osoby wiedzą o ludziach więcej niż inni, potrafią lepiej nimi zarządzać, podejmują trafniejsze decyzje – w sprawach Zarządzania Talentami „trafiają w dziesiątkę”.  Facet5 jest wykorzystywany w ponad 40 krajach świata. W Polsce system Facet5 stosujemy już od 10 lat – przeprowadziliśmy tysiące badań, opracowaliśmy solidne normy i mamy wielu zadowolonych użytkowników, którzy wezmą udział w tej konferencji.

Jak możesz poznać Facet5?

Zapraszamy na konferencję Facet5 „W kręgu Facet5 – Magia Rozwoju Talentów” w dniu 23.10.2013 w Warszawie:  http://facet5.com.pl/. 

Nowości w Facet5, które zaprezentujemy na konferencji:

SpotLight

Zarządzanie Talentami – Facet5 SpotLight (tu możesz pobrać raport przykładowy) – ułatwia realizację każdego projektu rozwoju poprzez podnoszenie samoświadomości, pokazywanie różnic i dostarczanie cennych wskazówek rozwojowych. SpotLight ułatwia pracę nad zmianą zachowania oraz coachingu.

Budowanie samoświadomości pracowników jest podstawowym elementem każdego projektu rozwoju. Facet5 ułatwia ludziom zrozumienie samych siebie, osób z którymi współpracujemy oraz wprowadzanie zmian zachowania, które będą budować owocne relacje biznesowe w firmie. Służą temu raporty SpotLight oraz nasza strona www.facet5gps.com (korzystanie z tej strony jest bezpłatne).

ToRQ (Tailored Reasoning Questionnaire)

ToRQ (tu możesz pobrać raport przykładowy) – pozwala szybko zbadać umiejętności, które bada się podczas Assessment oraz Development Centre. Badanie realizowane metodą on-line i nie trzeba do niego angażować asesorów. ToRQ to narzędzie zupełnie nowej generacji, które w obiektywny sposób dokonuje oceny szybkości i jakości podejmowania decyzji na różnych poziomach trudności i w różnych obszarach biznesu. ToRQ dostarcza więcej informacji na temat potencjału pracowników niż dotychczas stosowane narzędzia pomiaru zdolności kognitywnych.

ToRQ wychodzi poza samo poznanie i przygląda się wpływowi osobowości na wyniki pracy. Stanowi połączenie zdolności i charakteru, które zapewnia najdokładniejszą ocenę indywidualnego potencjału.

 • Dwanaście pytań mierzących różne rodzaje inteligencji biznesowej
 • Cztery poziomy trudności
 • Poziom trudności jest automatycznie ustalany w trakcie oceny
 • Nie ma limitu czasu
 • Pytania można wybierać w dowolnej kolejności
 • ToRQ odnosi się do pracy: pytania ToRQ są przykładami z życia zawodowego, opracowanymi tak, aby pasować do nowoczesnego środowiska pracy.

Cechy ToRQ:

 • Bezpieczny: pytania ToRQ są tworzone na bieżąco przy zastosowaniu precyzyjnych reguł projektowania. Żadne dwa zadane pytania nie są takie same – co zapobiega to kopiowaniu odpowiedzi.
 • Realistyczny: ToRQ wykorzystuje procesy CAT, aby pytania otrzymywane przez respondentów odnosiły się do realiów.
 • Sprawiedliwy: ToRQ wprowadza Analizę Czasu Udzielania Odpowiedzi, aby wyrównać szanse tych, którzy wolniej udzielają odpowiedzi. Bez względu na to, czy ktoś odpowiada szybko czy wolno, ToRQ rzetelnie zmierzy umiejętności podejmowania decyzji u tej osoby.
 • Uniwersalny: ToRQ można stosować na każdym poziomie, od absolwenta jakiejkolwiek szkoły po absolwenta uniwersytetu, od szeregowego pracownika do menedżera.

Przed konferencją możesz otrzymać zakodowane (nie imienne) zaproszenie do wypełnienia kwestionariusza ToRQ –  możesz jeszcze przed konferencją przekonać się, jak działa ToRQ. Po wypełnieniu kwestionariusza wygenerujemy i prześlemy raport ToRQ na wskazany przez Ciebie adres – nie będziemy przechowywać tego raportu w naszym systemie.

SuperSkills 

Lepsze rozmowy biznesowe oznaczają lepsze wyniki.

Raport SuperSkills – rozwija super umiejętności i skuteczne style komunikowania się w biznesie.

Diagnozowanie talentów z wykorzystaniem Facet5 jest szybkie, trafne, proste i przyjemne.

Korzyści wynikające z udziału w tej konferencji:

 1. Możliwość dogłębnego przeanalizowania swoich własnych, powiązanych z pracą talentów. Uczestnicy jeszcze przed konferencją otrzymają od nas zaproszenia do wypełnienia kwestionariuszy: Facet5 (SpotLight) oraz ToRQ (Tailored Reasoning Questionnaire). Bilet VIP gwarantuje dodatkowo otrzymanie pełnego profilu Facet5 wraz z omówieniem go przez doświadczonego akredytowanego konsultanta Facet5 jeszcze przed konferencją.
 2. Co Facet5 mówi na temat polskiego charakteru narodowego? Jakie są charaktery narodowe krajów, z którymi najczęściej współpracujemy. Przeanalizujemy strategie, które powinniśmy przyjmować w naszych wzajemnych kontaktach biznesowych.
 3. Polscy praktycy Facet5 – praktykom HR.  
 4. Najnowsze globalne trendy w zarządzaniu talentami oraz analizy, które otrzymują od Facet5 Ltd. duże międzynarodowe koncerny.
 5. Konferencja będzie dobrą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń związanych z Zarządzaniem Talentami.

Facet5 zapewni Ci zrozumienie potęgi ludzkiej osobowości – rozwinie Twój potencjał i Twoje możliwości!

Serdecznie zapraszam Cię na konferencję Facet5 w dniu 23.10.2017 r. – gorąco też zachęcam do jak najwcześniejszego dokonania zgłoszenia, gdyż liczba miejsc na konferencji jest ograniczona.

Zapisu na konferencję proszę dokonać przez stronę: http://facet5.com.pl/